Kolejka
| Klasa
| Data
| Godzina
| Drużyny
| Sędzia
| Podokręg
| Uwagi
|
VII
| IV liga
| 9.09
| 16.30
| Tuchovia Tuchów – MZKS Alwernia
| Wrażeń M.
| Gorlice
|
|
V liga
| 9.09
| 16.00
| Biegoniczanka N. Sącz - Wolania Wola Rz.
| Moroń B.
| Nowy Sącz
|
|
V liga
| 9.09
| 16.30
| Poprad Muszyna – Limanovia Limanowa
| Wal S.
| Gorlice
|
|
V liga
| 10.09
| 16.30
| Skalnik Kamionka Wlk. – Victoria Witowice Dln
| Mróz W.
| Nowy Sącz
|
|
MLJ
| 9.09
| 11.00
| Dunajec Nowy Sącz – Garbarnia Kraków
| Folwarski P.
| Nowy Targ
|
|
MLT
| 5.09
| 16.00
| Glinik – Karpatia Gorlice – Wisła Kraków
| Moroń B.
| Gorlice
|
|
MLT
| 10.09
| 11.00
| Sandecja Nowy Sącz – Glinik – Karpatia Gorlice
| Opaliński D.
| Gorlice
|
|
Kl. O | 10.09
| 16.30
| Orkan Raba Wyżna - LKS Świniarsko
| Opaliński T.
| Gorlice
|
|
| Kl. O
| 10.09
| 15.00
| Hart Tęgoborze -Turbacz Mszana Dolna
| Łękawski Cz.
| Nowy Sącz
|
|
| Kl. O
| 09.09
| 16.30
| LKS Uście Gorlickie -Orawa Jabłonka
| Wrona J.
| Limanowa
|
|
| Kl. O
| 10.09
| 16.30
| Helena Nowy Sącz -LKS Szaflary
| Kurek J.
| Limanowa
|
|
| Kl. O
| 10.09
| 16.30
| Zawada Nowy Sącz -Barciczanka Barcice
| Gargula W.
| Nowy Sącz
|
|
VII
| Kl. O
| 10.09
| 16.30
| Sokół Stary Sącz -KS Biecz
| Folwarski P.
| Nowy Targ
|
|
| Kl. O
| 10.09
| 16.30
| LKS Zagórzany -Watra Białka Tatrzańska
| Budnik K.
| Nowy Sącz
|
|
| Kl. O
| 10.09
| -
| KS Tymbark -Jutrzenka Zakopane
| Mecz odwołany!!
| -
|
|
| Kl. A gr. Nowy Sącz
| 10.09
| 16.30
| LKS Ubiad -Start Nowy Sącz
| Papciak J.
| Nowy Sącz
|
|
| Kl. A gr. Nowy Sącz
| 10.09
| 16.30
| Dąbrovia Wielogłowy -Chruślice Nowy Sącz
| Ziaja K.
| Nowy Sącz
|
|
VII
| Kl. A gr. Nowy Sącz
| 10.09
| 16.30
| Zabełcze Nowy Sącz -Ogniwo Piwniczna Zdrój
| Jopek R.
| Nowy Sącz
|
|
| Kl. A gr. Nowy Sącz
| 10.09
| 16.30
| Poprad Rytro -Nawoj Nawojowa
| Pyznar W.
| Gorlice
|
|
| Kl. A gr. Nowy Sącz
| 10.09
| 16.30
| Zawisza Rożnów -Amator Paszyn
| Zachwieja P.
| Nowy Targ
|
|
| Kl. A gr. Nowy Sącz
| 10.09
| 11.00
| Jedność Nowy Sącz -LKS Korzenna
| Żądło Cz.
| Nowy Targ
|
|
| Kl. A gr. Nowy Sącz
| 10.09
| 16.30
| Librantovia Librantowa -Zyndram Łącko
| Halerz D.
| Gorlice
|
|
| Kl. A gr. Nowy Sącz - Gorlice
| 10.09
| 16.30
| LKS Grudna Kępska - LKS Łęka
| Białas M.
| Nowy Sącz
| b. Biecz
|
| Kl. A gr. Nowy Sącz - Gorlice
| 10.09
| 16.30
| Królovia Królowa Górna -Biała Brunary
| Firlit P.
| Gorlice
|
|
| Kl. A gr. Nowy Sącz - Gorlice
| 10.09
| 16.30
| Ogień Sękowa -Zuber Krynica Zdrój
| Olesiak A.
| Limanowa
|
|
VII
| Kl. A gr. Nowy Sącz - Gorlice
| 10.09
| 11.00
| Galicja Nowy Sącz -Przełęcz Tylicz
| Kupczak P.
| Nowy Sącz
| b. Zabełcze
|
| Kl. A gr. Nowy Sącz - Gorlice
| 10.09
| 16.30
| LKS Szymbark -Orzeł Wojnarowa
| Bączalski M.
| Gorlice
|
|
| Kl. A gr. Nowy Sącz - Gorlice
| 10.09
| 16.30
| LKS Stróżówka -Nafta Kryg
| Ogórek M.
| Nowy Sącz
| b. Glinik
|
| Kl. A gr. Nowy Sącz - Gorlice
| 10.09
| 16.30
| LKS Ropa -KS Bobowa
| Abram P.
| Gorlice
|
|
| Kl. A gr. Limanowa
| 10.09
| 16.00
| Dobrzanka Dobra -Limanovia II Limanowa
| Janus P.
| Nowy Sącz
|
|
| Kl. A gr. Limanowa
| 10.09
| 16.00
| AKS Ujanowice -Płomień Limanowa
| Witek Ł.
| Gorlice
|
|
| Kl. A gr. Limanowa
| 10.09
| 16.00
| Błyskawica Rupniów -Witów Mszana Górna
| Kisielewski J.
| Gorlice
|
|
VII
| Kl. A gr. Limanowa
| 10.09
| 15.00
| Jaworzanka Jaworzna -Laskovia Laskowa
| Stanek E.
| Nowy Sącz
| b. Laskowa
|
| Kl. A gr. Limanowa
| 10.09
| 15.00
| Gorce Kamienica -Śnieżnica Kasina Wielka
| Handzel K.
| Nowy Targ
|
|
| Kl. A gr. Limanowa
| 10.09
| 16.00
| Sokół Słopnice -LKS Mordarka
| Pietrucha K.
| Limanowa
|
|
| Kl. A gr. Limanowa
| 10.09
| 16.00
| Olimpia Pisarzowa -Zalesianka Zalesie
| Potoniec A.
| Nowy Sącz
| b. Mordarka
|
| Kl. A gr. Podhale
| 10.09
| 13.30
| Poroniec Poronin -Dunajec Ostrowsko
| Myjak St.
| Nowy Sącz
| b. Zakopane
|
| Kl. A gr. Podhale
| 10.09
| 13.30
| Trzy Korony Sromowce Niżne -Bystry Nowe Bystre
| Kalata J.
| Nowy Targ
|
|
| Kl. A gr. Podhale
| 10.09
| 13.30
| ZOR Frydman -ZKP Zakopane
| Chlipała J.
| Nowy Targ
|
|
| Kl. A gr. Podhale
| 10.09
| 16.30
| Szarotka Nowy Targ -Przełęcz Łopuszna
| Tworek St.
| Nowy Targ
|
|
VII
| Kl. A gr. Podhale
| 10.09
| 16.30
| Lubań Tylmanowa -Jordan Jordanów
| Pająk O.
| Nowy Targ
|
|
| Kl. A gr. Podhale
| 10.09
| 16.30
| Skawianin Skawa -Wierchy Rabka Zdrój
| Pawlikowski J.
| Nowy Targ
| b. Rokiciny Podhalańskie
|
| Kl. A gr. Podhale
| 10.09
| 16.30
| Czarni Czarny Dunajec -Sokolica Krościenko nad Dunajcem
| Bielak P.
| Nowy Sącz
|
|
| Kl. B
| 10.09
| 11.00
| KPT Nawojowa -Budowlani Jazowsko
| Zalewski T.
| Nowy Sącz
|
|
VII
| Kl. B
| 10.09
| 11.00
| Jaworzynka Gołkowice -Tabasovia Tabaszowa
| Tokarz A.
| Nowy Sącz
|
|
| Kl. B
| 10.09
| 17.00
| Górka Szczereż -Zamczysko Marcinkowice
| Gabryś K.
| Nowy Sącz
|
|
| Kl. B
| 10.09
| 17.00
| Piątkovia Łęg -Olimpik Powroźnik
| Szarota M.
| Nowy Sącz
|
|